Adsense en çok para kazandıran kelimeler

Adsense birçok sitenin gelir elde edebileceği Google servisidir. Yıllardır Adsense üzerinden gelir sağlayan bir çok web sitesi varlıklarını Adsense gelirleri ile sağlamaktadırlar. Adsense’den daha fazla kazanç elde etmek isteyen kullanıcılar için sitelerinin ziyaretçi yoğunluğu, reklam yerleşimi ve tabi ki kelimeler çok ama çok önemlidir. Bu makalede ise 2015 yılında Adsense en çok para kazandıran kelimeleri sizlerle paylaşacağım.

[ads]

Adsense en çok para kazandıran kelimeler, günümüzde kazanç anlamında çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Adsense’nin düşük TBM değerlerinin yanında sitenizde yazmış olduğunuz en çok para kazandıran kelimeler sayesinde gelirlerinizi üst seviyeye çekebilirsiniz. Adsense en çok para kazandıran kelimeler listesini inceleyerek sizler de gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon
EpilasyonForex
Cerrahi
Tatil
İş Makinaları
Burun Estetiği
Saç Ekimi
Göğüs Büyütme
Göğüs Estetiği
Oto Kiralama
Tüp Bebek
Saç Ekim Merkezleri
Araç Sigortası
Cinsel Yaşam
Psikoloji

Yakup Özışık

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2008 yılında profesyonel olarak web dünyasına adım attı ve o tarihten itibaren birçok projede aktif olarak rol aldı. Şu anda Türkiye'nin en büyük Wordpress Tema firmasının kurucuları arasında yer almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...