En iyi Andoid cihaz hızlandırma programları

Android kullanıcılarının en büyük sorunu akıllı telefonlarının yavaşlama sorunu. Cihazlarımızdaki kullanmış olduğumuz uygulamalar RAM ve işlemci performansını ciddi seviyede düşürmekte. Bu makalede Android kullanıcılarının hangi programları kullanarak cihazlarını hızlandırabileceği ile alakalı bilgiler vereceğim.

Clean Master

Kingsoft Mobile tarafından piyasaya sürülen bu uygulama Android cihazlarınızı hızlandırma ve RAM optimizasyonu konularında işinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Telefonunuzdaki istemediğiniz uygulamaları kaldırmanıza da yardımcı oluyor. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

[ads]

Greenify

Android cihazlarda arkaplanda çalışan tüm programlarınızın optimizasyonunu sağlayan bu program, basit arayüzü ve işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Gereksiz bellek kullanımının da önüne geçerek cihazlarınıza nefes aldırıyor.

App Cache Cleaner

Andoid hızlandırma konusunda yine ön plana çıkan bir program App Cache Cleaner. Arayüzü konusunda pek olumlu görüşler yapılmasada RAM optimizasyonu konusunda başarılı diyebiliriz.

Yakup Özışık

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2008 yılında profesyonel olarak web dünyasına adım attı ve o tarihten itibaren birçok projede aktif olarak rol aldı. Şu anda Türkiye'nin en büyük Wordpress Tema firmasının kurucuları arasında yer almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...