Hakkımda

Web sitesi hazırlamak benim için kolay bir iş ancak, hakkımda sayfası hazırlamanın bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim. Konuyu çok uzatmadan sizlere kendimi anlatmaya başlıyorum.

1992 yılının 23 Mayıs’ında dünyaya gözlerimi açtım. Hayat mücadelem aslında anne karnımda başlamış. 8 aylık doğarak gerek kendi sağlığımı gerekse annemin sağlığını 1 hafta ciddi bir şekilde riske atmışım. Yaramaz ve hareketli bir çoçukluk dönemim olmasına rağmen çevrem tarafından sevilen birisi oldum her zaman. İlk okul öğrenimimi doğup büyüdüğüm yerde yani Sare Selahattin Uzel İlköğretim Okulu’nda tamamladım. Okulumda öğretmenlerim tarafından kısmen sevilir kısmen ise yaramazlığımdan ötürü çok sevilmezdim. Aslında her şey kafa yapısı ile alakalı. Yapıma uyan öğretmenlerim tarafından çok sevildim ve hep değer gördüm. Lise öğrenimim ise hayatımın tam anlamıyla dönüm noktası oldu. 2 yıl üst üste şampiyonluk yaşayamadan sınıfta kaldım ve tastiknamemi alarak öğrenimime son verdiğimi düşündüm. Daha sonra ise sevgili ablam, biriciğim Yağmur Özışık’ın arkamda durması ve anneciğime verdiğim sözünde etkisi ile 2 yılda Açık Ögretim Lisesinden mezun oldum. Üniversite sınavını kazanmama rağmen gitmemeyi tercih ettim ve şu anda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Tarih bölümü öğrencisiyim.

Tarih bölümü dedim ama alakam yok sadece sevdiğimden o bölümü seçtim. Benim için herşey web dünyası. Mesleğimde zaten bunun üzerine. Bu mesleğe 2008 yılının 8 Ağustos günü başlamaya karar verdim. Detaylara çok girmeye gerek yok açıkçası.

Sonuç olarak bu meslekten kazanç elde etmekteyim.