Microsoft Sculpt Comfort Mouse ile tanıştım

Kullanmış olduğum Logitech Mouse’nin veri girişi sorunu olduğu için bir türlü garanti işlemlerini yaptıramadığım için son zamanlarda yeni mouse arayışına girişmiştim. Sonunda aradığım mouseyi buldum. Bugün Microsoft Sculpt Comfort Mouse alarak 1 haftalık mouse işkencesine son verdim.

Tasarım olarak oldukça şık görünüme sahip olan Microsoft Sculpt Comfort, ilk etaptaki kullanışlılığı ile benden ilk inceleme sonrası geçer bir not aldı. Sol elle kullandığım için baş parmağımın hemen altında bulunan mavi Windows tuşu ise ilk bakışta hemen dikkatimi çekti. Bu tuş sayesinde Windows seçeneğini kısa yoldan açabiliyorsunuz.

[ads]

Ayrıca beni en çok cezbeden bir diğer özelliği ise bu ürünün bluetooth özelliğine sahip olması. Son yaşadığım mouse faciasından sonra bluetooth özellikli bir mouse kullanmak benim için çok daha iyi olacağa benziyor. Windows 8 için hazırlanan bu ürünü Windows 7, Windows RT, iOS 4, iOS 5, Android 3.2 ve üzeri işletim sistemleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Sculpt-Comfort-Mouse-Bluetooth

Teknik Özellikler:

Teknoloji: BlueTrack
Ağırlık: 136 gram
Boyutlar: 111 x 68.5 x 36.5 mm
Tuş sayısı: 6 Tuş
Batarya: 2 x AA batarya
Batarya süresi: 10 aya kadar

Yakup Özışık

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2008 yılında profesyonel olarak web dünyasına adım attı ve o tarihten itibaren birçok projede aktif olarak rol aldı. Şu anda Türkiye'nin en büyük Wordpress Tema firmasının kurucuları arasında yer almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...