Swytch ile çift hatlı telefonlar tarihe karışacak

“Gün gelecek sim kartları tarihe karışacak” dedikleri zaman çoğumuz buna pek aldırış etmemişti. Söylenenlere kulak asma vakti geldi artık. Sim kartlarını yakın zamanda tarihe karıştıracak bir uygulama geliyor. Swytch!

Evet yanlış duymadınız. Swytch adlı uygulama sayesinde artık çift hatlı telefon taşıma derdiniz olmayacak. Bu uygulamada birbirinden güzel öyle çok özellik var ki, birden fazla telefon taşıyan kişiler için harika bir haber.! Swytch uygulama sayesinde ek bir sim kart ya ek bir cihaz gereksinimine gerek kalmıyor.

[ads]

swytch-img

Bulut tabanlı sistemle geliştirilmiş olan Swytch, tek bir sim kart üzerinden birden fazla farklı numarayı telefonunuza ekleyebilir ve tek bir cihaz üzerinden bu numaralar üzerinden işlem yapabilirsiniz. Birbirinden güzel öyle çok özellik var demiştim size hatırlıyor musunuz? İşte o birbirinden güzel olan bir diğer özellik.. Swytch kullanıcıları kendi aralarında uygulama üzerinden ücretsiz görüşme sağlayabilecek.

Oluşturulma merkezi İngiltere olan Swytch ile geçici hat temini özelliği ile kontratsız ihtiyacınız olan süreli hat temin etmeniz de mümkün olacak. Bu sayede numaranızı paylaşmak istemediğiniz yerlerde geçici hattınızı kullanarak işlem yapabileceksiniz.

Uygulamanın İngiltere’deki kullanıcılar için sunduğu fırsatlar sadece bunlarla sınırlı değil.  Ayrıca cihazınızı laptopunuz ya da tabletinizi çalışan bir telefon halinede dönüştürebileceksiniz.

Tanıtımı 2014’te yapılan uygulamanın 2015 yılı içerisinde yayımlanması beklenmekte.

Yakup Özışık

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2008 yılında profesyonel olarak web dünyasına adım attı ve o tarihten itibaren birçok projede aktif olarak rol aldı. Şu anda Türkiye'nin en büyük Wordpress Tema firmasının kurucuları arasında yer almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...