Football Manager 2015 çıkış tarihi belli oldu

Football Manager tutkunlarının beklediği haber sonunda geldi. Futbol menejerliği konusunda dünyanın 1 numaralı oyunu olan Football Manager‘in yeni versiyonu Football Manager 2015 çıkış tarihi ve detayları belli oldu.

Football Manager serilerinin geliştirici Sports Interactive, Football Manager 2015 ile alakalı yenilikleri anlatan bir video yayımladı.

[ads]

Oyunun yeni serisinde eski serilere oranla ciddi bir değişiklik göze çarpmıyor. FM kullanıcılarının en çok hoşuna gidecek bir yenilik ise stad geliştirmeleri konusunda oldu. Diğer serilerde bu konudan bir hayli şikayetçi olan Football Manager tutkunların beklentileri dikkate alınarak geliştirmeler yapılmış.

Videoda da belirttiği gibi Football Manager 2015’in çıkış tarihi 7 Kasım olarak aktarılıyor. Klasik yapısında köklü bir değişikliğe gitmeyen Football Manger’in 2015 serisi kullanıcılarını bir hayli memnun edecek gibi görünüyor.

Yakup Özışık

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2008 yılında profesyonel olarak web dünyasına adım attı ve o tarihten itibaren birçok projede aktif olarak rol aldı. Şu anda Türkiye'nin en büyük Wordpress Tema firmasının kurucuları arasında yer almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...