WhatsApp’a yeni özellikler geliyor

WhatsApp çok konuşulacak yeniliğe imza atıyor. Yapılacak güncelleme ile birlikte “Mesajı geri alma“, “Mesajı düzeltme“, “Canlı konum araması” özellikleri eklenecek.

Yanlış gönderilen mesajların bir çok kullanıcı için ciddi sorun oluşturması WhatsApp’ın “Mesaj geri alma” özelliğini eklemesine sebep oldu. Bu sayede kullanıcılar gönderdiği mesajların okunmaması durumunda “Mesajı geri alma” özelliği sayesinde mesajlarını geri alabilecekler.

[ads]

Geri alma özelliğinin yanı sıra bir diğer özellik ise “Mesajı düzeltme” olacak. Bu özellikle birlikte okunmamış mesajlarınızı düzenleyebilecek ve olası hataların önüne geçebileceksiniz.

WhatsApp’ın en dikkat çekici özelliği ise “Canlı konum araması” olarak görülüyor. Bu özellik sayesinde WhatsApp grubu içerisindeki kullanıcıların canlı lokasyon takibini yapabiliyorsunuz. WhatsApp’ı iş için kullanan kullanıcılar bu güncellemeye çok sevinecekler.

WhatsApp’ın Beta güncellemesi ile yeni gelecek özellikler bakalım nasıl sonuçlar ortaya çıkaracak. Hep birlikte test edip göreceğiz.

Yakup Özışık

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2008 yılında profesyonel olarak web dünyasına adım attı ve o tarihten itibaren birçok projede aktif olarak rol aldı. Şu anda Türkiye'nin en büyük Wordpress Tema firmasının kurucuları arasında yer almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...