Youtube’den programsız video nasıl indirilir?

Youtube dünyada birçok kullanıcının tercih ettiği video paylaşım sitesidir. Youtube üzerinden milyonlarca kullanıcı videolar paylaşıp beğenimize sunuyor. Videoları izlerken internetimizin kaynak kullanımını (kota) ciddi derecede harcamış oluyoruz. Bu soruna çözüm olarak Youtube üzerinden video indirip izlemeyi daha çok tercih ediyoruz. Program aramak, kurmak derken işler bir hayli karışmaya başlıyor. Anlatacağım basit bir kaç işlemle bu sorunu tamamen ortadan kaldırmış oluyoruz.

[ads]

Youtube üzerinden açtığınız videoların linkini değiştirerek kolayca programsız video indirebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem ise çok basit. Youtube üzerinden izlediğiniz videoda Youtube yazısının önüne ss koyarak bu sorunu çözebilirsiniz. Örneğin www.ssyoutube… şeklinde yaparak videonuzu indirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sitede videonuzu hangi formatta ve hangi kalitede indireceğinizi seçtikten sonra indir butonuna basarak videonuzu indirme işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yakup Özışık

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2008 yılında profesyonel olarak web dünyasına adım attı ve o tarihten itibaren birçok projede aktif olarak rol aldı. Şu anda Türkiye'nin en büyük Wordpress Tema firmasının kurucuları arasında yer almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...